Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından sorular soruları bir araya getirdik, sorunuzun tam karşılığını bulamazsanız, aşağıdaki formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Elite Mühendislik & Makina olarak Fıstık Kırma Makinası, Savurma Makinası, Vibro Elek, Seçme Bandı, Taşıma Z Elevator, Bunker, Hafif Tane Makinası, Fıstık Kavlatma Makinası, Taş Ayırıcı, Çıtlak Ayırıcı, Kavurma, Fıstık Pirinç Makinası, Karton Masura Makinası ve firmaların ihtiyacı olan ancak bulamadıkları, yaptıramadıkları makinaları dizayn ederek, geliştirerek firmalara destek vermekteyiz.

Evet, Elite Mühendislik & Makina olarak ürettiğimiz tüm makinaların aynı zamanda yedek parçalarının da üretimini yapmaktadır.

Elite Mühendislik & Makina olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz makinaların periyodik olarak bakımlarını yapmaktayız.

Elite Mühendislik & Makina olarak üretmiş olduğumuz makinaları alabilmek için iletişim bölümündeki bilgilerden firmamız ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Elite Mühendislik & Makina sektörün en iyi firmalarından biridir. Kurucumuz makina yüksek mühendisi Kürşad Orhan makina sektründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek makina sektörünün her alanına hitap eden paslanmaz çelik ve normal çelik imalatlar yapmaktadır.

Üretmiş olduğumuz makinaların kurulumu ve çalışması konusunda eğitimi Elite Mühendislik & Makina tarafından verilmektedir.

Elite Mühendislik & Makina

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz

MESAJ GÖNDERİN

Bize Yazın

Elite Mühendislik & Makina ile ilgili olarak veya talep etmiş olduğunuz ürünler ilgili aşağıdaki formu doldurarak bize iletiniz…